Odwiedź mój kanał na YouTube


Stay Connected

W tym tygodniu wpisu nie będzie

W tym tygodniu wpisu nie będzie. Nie traktujcie tego wpisu jak wpisu. Ostatnie dni były totalnym chaosem i nie miałem kiedy usiąść do klawiatury. Zresztą nawet gdybym miał, to i tak ciężko byłoby mi wykrzesać z siebie nawet trochę twórczego zapału, po tym jak ten tydzień się ze mną obszedł.

Czasem przychodzą właśnie takie tygodnie, w których młyn zaczyna się od poniedziałku i trwa do niedzieli. Mój zaczął się nieco później bo we wtorek, ale tak jakby ten brakujący poniedziałek pobłogosławił resztę tygodnia żeby i od niego przywaliła mi z całej siły w twarz.

Zwykle zdarza się tak po dość spokojnym czasie, i myślę, że w ten sposób wszechświat stara mi się udowodnić, że jego dążenie do równowagi wygląda jak pieprzona sinusoida, która swój maksymalny punkt osiąga tylko na krótki momencik, żeby za chwilę znów na pełnej piździe runąć w dół.

W momencie, w którym piszę te słowa nasz kotek leży w szpitalu dla zwierząt, w ciężkim stanie, podłączony do kroplówki. Walka o jego życie zaczęła się wczoraj. Rzeczy następowały po sobie jak w przyspieszonym filmie. W nocy był niespokojny, rano przestał jeść, potem przestał pić. Po wizycie u weta zrobił się słaby, tracił kontakt z otoczeniem. Pojechaliśmy raz jeszcze do lecznicy i po badaniach wyszła cukrzyca. Ostry stan, wymagający natychmiastowej hospitalizacji. Został tam.

I jeśli w roku zdarza się jeden najgorszy tydzień, to dla mnie najgorszym jest właśnie ten. Zaczął się jak u Hitchcocka, najpierw trzęsieniem ziemi, a potem napięcie już tylko rosło. Wierzę w pewne etapy, że gdy coś się kończy, coś innego się zaczyna. Ten tydzień kończy się właśnie dziś. I mam cholernie wielką nadzieję, że od jutra będzie lepiej.

 

Photo by Nik Shuliahin on Unsplash

Podobne posty

O mnie

IMG_20170418_132cvd328_783
Troper

Mam na imię Kuba i piszę tu o wszystkim co mnie dręczy, ciekawi, co mnie zaskakuje ale też daje do myślenia. Nie mam telewizora ani radia bo nie lubię. Lubię poniedziałki i brzydką pogodę. Nie boję się pająków. Robiłem wielokrotnie zeza i mi nie zostało.

Instagram

Archiwum

×