Odwiedź mój kanał na YouTube


Stay Connected

Instagram

  Cześć, mam na imię Kuba

   

  Rocznik ’84, a więc w zeszłym roku skończyłem 33 lata. Kiedyś powiedziano mi że pewien brodaty pan w moim wieku został już Bogiem. A potem usłyszałem, że ja też jestem Bogiem tylko muszę to sobie sobie wyobrazić. Próbowałem. Nie działa.

  A więc będąc brutalnie pozbawionym złudzeń mieszkam sobie w Poznaniu. Skończyłem kilka szkół w tym nawet jedną wyższą, i obecnie pracuję na etacie. W wolnych chwilach śpię, jem i czytam. Zwykle w tej kolejności. Ale uwielbiam też pisać, filmować, montować, robić zdjęcia i spalać się twórczo w każdej dziedzinie za jaką się chwycę, bo bez tworzenia mógłbym w sumie wcale nie być.

  Do moich talentów mogę zaliczyć niebywały wręcz talent do wyprowadzania ludzi z równowagi, oraz wynajdywania ułatwień na każdym kroku, bo sam nie lubię się głupio przepracowywać.

  Przez moje miasto będące w pewnym sensie metaforą przegranego życia, pędzę zwykle na longboardzie, bo to najlepsze na świecie uczucie, jeździć tak sobie po ulicach.

  Nie mam telewizora ani radia bo nie lubię. Lubię poniedziałki i brzydką pogodę. Nie boję się pająków. Robiłem wielokrotnie zeza i mi nie zostało. Życie uczuciowe również jest, i to całkiem udane.

  Jeśli chciałbyś mi coś powiedzieć albo czymś się podzielić śmiało pisz: kontakt@troperblog.pl

  lub przez fejsa: https://www.facebook.com/jot.troper/

   

   

  ×